Pozostała odzież jednorazowa – czepki, maski jednorazowe, akcesoria fryzjerskie i kosmetyczne

Odzież jednorazowa to nasza domena. Dlatego proponujemy nie tylko różne rodzaje rękawic, ale też inne produkty, których mogą potrzebować nasi Klienci w swojej codziennej działalności. Niezależnie więc od tego, czy codziennym elementem Państwa pracy jest maska jednorazowa, zarękawek czy ręcznik fryzjerski, w naszej ofercie znajdą się odpowiednie produkty. Mogą też Państwo zdecydować się na wygodny czepek clip, który nie uciska i nie zsuwa się z głowy czy ochraniacze na obuwie. Nasze produkty dedykowane są pracownikom branży medycznej, przetwórczej, gastronomicznej, kosmetycznej i nie tylko.

 

Akcesoria jednorazowe dla medycyny i przetwórstwa

 

Proponujemy czepki clip i inne ochronne nakrycia głowy, maski jednorazowe, zarękawki umożliwiające ochronę przedramienia i ochraniacze na obuwie. Wszystkie te produkty mogą być stosowane zarówno przez przedstawicieli profesji medycznych, jak i w różnych gałęziach przemysłu. W połączeniu z fartuchem na napy, troki czy rzepy umożliwią one uzyskanie pożądanego poziomu ochrony i higieny. Wysokiej klasy materiały użyte do produkcji proponowanych przez nas wyrobów zapewniają ich skuteczność i trwałość, a dopracowane konstrukcje dbają o komfort użytkowników.

 

Ręcznik Ailaid i inne akcesoria kosmetyczne oraz fryzjerskie

 

Nasza oferta obejmuje też bogatą ofertę produktów dla podmiotów działających w branży kosmetycznej i fryzjerskiej. W każdym salonie przyda się m.in. ręcznik Airlaid. To jednorazowy ręcznik fryzjerski z chłonnej celulozy, który idealnie nadaje się do wstępnego osuszania włosów. Dzięki swojej uniwersalności sprawdzi się jednak również jako podkład do pedicure i manicure, a nawet do przecierania sprzętu. W naszym asortymencie znajdą Państwo również kołnierzyk fryzjerski oraz inne akcesoria do salonu, w tym rękawice jednorazowe umożliwiające utrzymanie wysokiego poziomu higieny i bezpieczeństwa.

Rękawice ochronne wielorazowe – rękawice dziane, poliuretanowe i inne

 

Rękawice ochronne to nie tylko produkty jednorazowego użytku. W naszej ofercie znajdują się też różnorodne rękawice robocze, których można używać wielokrotnie. Proponujemy m.in. rękawice dziane. Produkt ten jest wykonany z wytrzymałej mieszanki włókien, zabezpieczając dłonie przed otarciami, powstawaniem odcisków czy brudem. Proponujemy również rękawice nakrapiane tego typu z wytłoczonym wzorem z PCV, które zapewniają pewny chwyt, co wpływa na bezpieczeństwo, komfort i wydajność użytkownika, a także zwiększenie trwałości samej rękawicy. Sprawia to, że idealnie nadają się one dla branży budowlanej, pracy w magazynie czy niektórych prac ogrodowych. Oferujemy też delikatne rękawiczki bawełniane, które zapewniają zachowanie znacznie lepszego czucia w palcach niż np. rękawice lateksowe.

 

Rękawice poliuretanowe (PU) – trwałość i bezpieczeństwo

 

Osobną kategorię stanowią rękawice poliuretanowe (PU) wielokrotnego użytku. Wykorzystanie polimeru, jakim jest poliuretan, wpływa na lepsze właściwości w zakresie chwytności oraz zapewnia im trwałość. Proponowane przez nas rękawice tego typu są elastyczne i wygodne oraz wytrzymałe. Różnorodność modeli pozwala dobrać produkt dopasowany do potrzeb użytkownika i wymagań związanych z wykonywanymi przez niego czynnościami. Proponujemy zarówno standardowe rękawice poliuretanowe PU, jak i modele antyprzecięciowe, dedykowane do niebezpiecznych prac.

Testowa strona

Odzież ochronna – fartuchy na napy, troki, rzepy, kombinezony

 

Nasza bogata oferta obejmuje nie tylko różne rodzaje rękawic ochronnych, ale także odzież jednorazową dla branży medycznej, kosmetycznej czy przetwórstwa, produkcji i gastronomii. Zgodnie z misją firmy polegającą na dostarczaniu najwyższej jakości artykułów jednorazowych wszystkie oferowane produkty są starannie dopracowane, wygodne w użytkowaniu i w pełni bezpieczne. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. fartuch na napy, fartuch na troki czy fartuch PE na rzepy, a więc odzież ochronną stosowaną przede wszystkim w medycynie.

 

Dodatkowo proponujemy wygodne fartuchy PE na rolce stosowane w przemyśle przetwórczym, działalności usługowej i wielu innych branżach. Szeroki wybór produktów o różnych właściwościach pozwala dopasować je do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

Kombinezony jednorazowe z włókniny PP – całkowita ochrona

 

W asortymencie naszej firmy znajdzie się też kombinezon jednorazowy z włókniny PP, który jest lekki, a jednocześnie wytrzymały i doskonale chroni powierzchnię całego ciała, szczególnie w zestawie z maską jednorazową. Dzięki temu jest to bardzo wszechstronny produkt o szerokim zastosowaniu. Dysponujemy dużym wyborem kolorów, rodzajów oraz rozmiarów, tak aby każdy mógł dopasować kombinezon, który spełni jego oczekiwania i zapewni mu komfort podczas pracy.

404: Strony nie znaleziono
Powrót na stronę główną