Odsłon artykułów:
221850
Dostawa
Zaopatrujemy cała zachodnią
europę w produkty
z oferty essenti care
 

Kontakt z Mondo

Firma Mondo jest dystrybutorem najwyższej jakości rękawic jednorazowych ESSENTI CARE na rynku polskim. Wyróżniają się na tle konkurencji niespotykaną wytrzymałością na małe uszkodzenia mechaniczne występujące podczas przeprowadzania zabiegów oraz prac manualnych, dzięki czemu zapewniają wysokie bezpieczeństwo podczas ich użytkowania.Nasze produkty idealnie sprawdzają się w gabinetach medycznych, kosmetycznych, gastronomii czy w wielu gałęziach przemysłu zapewniając pracownikom wysoki poziom higieny i bezpieczeństwa podczas wykonywanych prac.

 

Inne produkty jednorazowego użytku

 

W naszym szerokim asortymencie godnych polecenia produktów jednorazowych znajdują się również maski jednorazowe, zarękawki, czepki typu clip, fartuchy PP na rzepy oraz ochraniacze na obuwie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów. W przypadku Państwa pytań, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i zachęcamy do podjęcia współpracy.

 

Mondo Sp. z o.o.
ul. Katowicka 139
43-346 Bielsko-Biała

 
NIP 5472134880

 

 

 

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.essenticare.pl

 

lub pod numerami:
      tel. (33)822 32 32
      tel. (33)816 94 70

 

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie  Państwa pytania.
Zespół Mondo