Pozostała odzież jednorazowa – czepki, maski jednorazowe, akcesoria fryzjerskie i kosmetyczne

Odzież jednorazowa to nasza domena. Dlatego proponujemy nie tylko różne rodzaje rękawic, ale też inne produkty, których mogą potrzebować nasi Klienci w swojej codziennej działalności. Niezależnie więc od tego, czy codziennym elementem Państwa pracy jest maska jednorazowa, zarękawek czy ręcznik fryzjerski, w naszej ofercie znajdą się odpowiednie produkty. Mogą też Państwo zdecydować się na wygodny czepek clip, który nie uciska i nie zsuwa się z głowy czy ochraniacze na obuwie. Nasze produkty dedykowane są pracownikom branży medycznej, przetwórczej, gastronomicznej, kosmetycznej i nie tylko.

 

Akcesoria jednorazowe dla medycyny i przetwórstwa

 

Proponujemy czepki clip i inne ochronne nakrycia głowy, maski jednorazowe, zarękawki umożliwiające ochronę przedramienia i ochraniacze na obuwie. Wszystkie te produkty mogą być stosowane zarówno przez przedstawicieli profesji medycznych, jak i w różnych gałęziach przemysłu. W połączeniu z fartuchem na napy, troki czy rzepy umożliwią one uzyskanie pożądanego poziomu ochrony i higieny. Wysokiej klasy materiały użyte do produkcji proponowanych przez nas wyrobów zapewniają ich skuteczność i trwałość, a dopracowane konstrukcje dbają o komfort użytkowników.

 

Ręcznik Ailaid i inne akcesoria kosmetyczne oraz fryzjerskie

 

Nasza oferta obejmuje też bogatą ofertę produktów dla podmiotów działających w branży kosmetycznej i fryzjerskiej. W każdym salonie przyda się m.in. ręcznik Airlaid. To jednorazowy ręcznik fryzjerski z chłonnej celulozy, który idealnie nadaje się do wstępnego osuszania włosów. Dzięki swojej uniwersalności sprawdzi się jednak również jako podkład do pedicure i manicure, a nawet do przecierania sprzętu. W naszym asortymencie znajdą Państwo również kołnierzyk fryzjerski oraz inne akcesoria do salonu, w tym rękawice jednorazowe umożliwiające utrzymanie wysokiego poziomu higieny i bezpieczeństwa.